Зусилля з рятування дерев запізнюються, оскільки лісові пожежі охопили Каліфорнією

21 вер. 2021 р.

Ліза Гонсалес-Крамер дивиться на слабо покриті поля з вершини гори в державному парку Куямака Ранчо в окрузі Сан-Дієго. Вкриті високими зеленими деревами, тисячі лісових гектарів були знищені під час пожежі кедра 2003 року, пояснює вона. Вижило лише одне з кожних 20 дерев.

За останнє десятиліття вчений-еколог очолив амбітну і часто копітку багатомільйонну кампанію зі зрізання чагарників та посадки сосни, кедра та інших саджанців. Її хвойні дерева, багато з яких зараз мають висоту понад 8 футів, прижилися на ділянках схилів, стратегічно розміщених для розсіювання насіння по всьому ландшафту.

“Якщо ми серйозно ставимось до утримання наших лісів, це займе багато грошей”,-сказала Гонсалес-Крамер, огляд її прогресу з вершини Куямака.

“Це дуже важка, дорога робота”.

В останні роки зростав ентузіазм щодо посадки дерев не тільки для відновлення лісів, зруйнованих пожежами, але й для висмоктування зігріваючого планету вуглекислого газу з атмосфери. Міжнародна кампанія з посадки 1 трильйона дерев по всьому світу цього десятиліття має на меті збільшити поточний запас планети приблизно на 3 трильйони дерев та вилучити понад 200 гігатонн парникових газів.

Однак Каліфорнія намагається просто втримати свої існуючі ліси на тлі посухи та все більших пожеж. Такі спроби, як Гонсалес-Крамер, щодо пересадки державних земель, часто чреваті юридичними проблемами, відсутністю навчених лісівників та вражаючими цінниками. Зараз розплідники намагаються розширити свої можливості, оскільки зростаючий попит на саджанці загрожує створити вузьке місце. Ліси на межі: вчені стверджують, що занедбаним деревам Каліфорнії потрібно більше пожеж, а не менше. За даними оперативної групи губернатора vinевіна Ньюсома, лісів на неіндустріальних лісових ділянках у Каліфорнії, щорічно вирубується близько 35 000 акрів лісу.

Наразі Лісова служба США вважає, що вона володіє приблизно 950 000 гектарів у штаті, який потребує певного виду лісовідновлення – цифра, яка, ймовірно, буде продовжувати зростати з останніми великими вогнями, такими як пожежі у Калдорі та Діксі. Не можна просто залишати ліси в спокої. Я знаю, що є люди, які кажуть: «Все буде добре. Просто відпусти. ‘ Це божевільно. Ми отримаємо північну нижню Каліфорнію». Здебільшого, це тому, що федеральний уряд – якому належить більше половини лісів у штаті – залишив величезні вогняні рубці, щоб самостійно відновлюватися. Представники лісового господарства попереджають, що якщо чисельність персоналу та фінансування відновлення цих ландшафтів скоро не збільшиться, багато лісів зрештою зникнуть. “Не можна просто залишати ліси в спокої”, – сказав Х’ю Саффорд, старший еколог Тихоокеанського південно -західного регіону Лісової служби. “Я знаю, що є люди, які кажуть:” Все буде добре. Просто відпусти. ‘ Це божевільно. Ми отримаємо північну нижню Каліфорнію ». старший еколог Тихоокеанського південно -західного регіону Лісової служби. “Я знаю, що є люди, які кажуть:” Все буде добре. Просто відпусти. “Це божевільно. Ми отримаємо північну нижню Каліфорнію ». старший еколог Тихоокеанського південно -західного регіону Лісової служби. “Я знаю, що є люди, які кажуть:” Все буде добре. Просто відпусти. ‘ Це божевільно. Ми отримаємо північну нижню Каліфорнію».