Восени деревообробники Прикарпаття планують масові акції протесту у Києві

Голос ІФ

Член громадської ради при Івано-Франківській ОДА, представник Надвірнянської асоціації деревообробників Олександр Гаврилюк проінформував голову Івано-Франківської ОДА Світлану Оніщук про критичну ситуацію у галузі та готовність деревообробників до акцій протесту у Києві.

Зокрема Олександр Гаврилюк розповів, що багато підприємців закрилися та не можуть працювати, адже увесь лісовий ринок монополізований і деревина йде за межі нашої області. Підприємці ж області хочуть працювати прозоро і напрацювали ініціативи, однак влада їх не хоче чути.

Підтримав колегу і інший член громадської ради при ОДА, колишній директор ДП «Оріани» Богдан Павликівський, який повідомив, що увесь ліс кругляк йде на Одесу, а звідти за кордон у Румунію. Нашим підприємцям немає з чим працювати. Олександр Гаврилюк підсумовуючи свій виступ повідомив Світлані Оніщук, що якщо влада не піде на співпрацю із деревообробниками, ого асоціація та інші об’єднання змушені будуть вдатися до акцій протесту у місті Києві.

Подробиці у сюжеті від Голос ІФ: Власний матеріал від 26.08.2021 року. Автор: Ростислав Гудзінський. Над матеріалом працювали: Богдан Венник, Ірина Василишин.