Візит Держлісагентства України до Державної лісової служби Латвії

Державна лісова служба / Новини

В рамках українсько-латвійського міждержавного співробітництва українська делегація Українського державного агентства лісових ресурсів відвідала Латвію протягом трьох днів.

Програма візиту українських експертів із лісового господарства передбачала відвідування Державної лісової служби як інституту моніторингу та контролю за лісами в Латвії. Юрій Болоховець, голова Державного агентства лісових ресурсів України, Любов Полякова, начальник відділу міжнародного співробітництва, науки та зв’язків з громадськістю, Ігор Будзінський, начальник управління лісового господарства та лісовідновлення та провідні спеціалісти з мисливського господарства з трьох районів областей, що належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, відвідало службу.

Під час зустрічі Генеральний директор Державної лісової служби Айна Сташане детально розповіла гостям про структуру системи державного управління з лісового нагляду та зупинилася на основних сферах відповідальності та діяльності Держлісслужби. 

Після презентації розгорнулася цікава дискусія про структуру та функціонування системи захисту від лісових пожеж у Латвії, українські колеги також виявили інтерес до питань вирубки та лісовідновлення, а також питань, пов’язаних з організацією полювання. Орієнтовний час спілкування виявився надто коротким, оскільки обговорення довелося припинити в найспекотніший момент, коли гості повинні були рухатися далі, відповідно до програми візиту.

Під час візиту працівників Державного агентства лісових ресурсів України до ДЛС

Інформацію підготувала: Selva Šulce, тел. 67210366, прес -секретар Державної лісової служби

  • Опубліковано: 30.09.2021

https://www.vmd.gov.lv/valsts-meza-dienests/jaunumi/ukrainas-valsts-meza-resursu-agenturas-darbinieku-vizite-valsts-meza-d?id=12522