В Николаевской области поймали полицейского и лесника которые с поддельниками занимались браконьерством

Миколаївський рибоохоронний патруль повідомляє, що 9 червня 2020 року державні інспектори Миколаївського рибоохоронного патруля здійснили спільний рибоохоронний рейд з працівниками Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України на прибережній зоні Чорного моря, що передано в зону контроля Управління Держрибагентства у Миколаївській області.

У зв’язку з викриттям інспектора Чорноморського рибпатруля після одержання ним неправомірної вигоди та відстороненням керівника Чорноморського басейнового управління від роботи, т.в.о. Голови Держрибагентства Олег Баздуганов ухвалив рішення про тимчасову часткову передачу районів діяльності Чорноморського басейнового територіальним органам відомства: Миколаївському та Херсонському рибоохоронним патрулям.

«Маємо перші результати роботи на Чорному морі після передачі районів діяльності в сферу контроля Миколаївського рибоохоронного патруля. Біля с. Покровка на Кінбурнському півострові викрито 4-х порушників, що незаконно добували креветку. Своїми діями вони нанесли збитків державі на майже 110 тисяч гривень. Двоє порушників є працівниками правоохоронних органів: лісник та співробітник поліції», – коментує начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області Євген Міщенко.

Так, близько 3 години викрито двох працівників правоохоронних органів, які чотирма ятерями незаконно добули 83 000 екз. креветки. Своїми діями вони завдали збитків рибному господарству України у розмірі 98 770 грн.

Пізніше рейдова група зафіксувала аналогічне порушення. Рибпатрульні викрили двох громадян, що здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів промисловим знаряддям лову не маючи дозволу на промисел. Порушники здобули 9 280 екз. креветки. Збитки, завдані рибному господарству України, становлять 11 043 грн.

Загальна сума збитків двома порушеннями склала 109 813 грн.

Захід проведено на прибережній зоні Чорного моря, поблизу с. Покровка Очаківського району.

На порушників складено адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ готуються для передачі до правоохоронних органів за місцем скоєння правопорушення. Розглядається питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним промислом). Знаряддя лову (5-ть ятерів) та незаконно добуті водні біоресурси вилучено до рішення суду.

В Управлінні Держрибагентства у Миколаївській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (099) 663-82-00. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

https://obzor.mk.ua/nikolaevskie-novosti/17100-v-nikolaevskoj-oblasti-pojmali-policejskogo-i-lesnika-kotorye-s-poddelnikami-zanimalis-brakonerstvom-foto.html