“Українські вертольоти” використовують унікальну технологію для гасіння пожеж в Туреччині, – посол

Марія Шевчук

Марія Шевчук

Приватна компанія “Українські вертольоти” разом із українськими рятувальниками допомагають гасити пожежі в Туреччині. Про це заявив новопризначений посол України в Туреччині Василь Боднар у інтерв’ю “Європейській правді“.

“Це не тільки літаки МНС, це також компанія “Українські вертольоти”, яка в дуже унікальний спосіб вночі, за допомогою новітніх технологій, допомагає гасити осередки пожеж, які вночі ніхто ніколи не гасив авіаційною технікою”, – розповів посол.

Зазначається, що операції з гасіння пожежі МНС проводить виключно вдень, а компанія “Українські вертольоти”, завдяки модернізованим багатофункціональним вертольотам Мі-8, може гасити пожежі і в нічний час. В Європі цей спосіб пожежогасіння використовувався вперше.Відео дняPlay Video

Члени екіпажу компанії "Українські вертольоти"

Вже декілька тижнів компанія “Українські вертольоти” та МНС України допомагають у боротьбі із пожежами в Туреччині. Посол вважає, що така допомога сприяє зміцненню іміджу України в Туреччині.

“Ми зараз спостерігаємо досить позитивні відгуки в турецькому суспільстві. Рівень сприйняття, що це гуманітарна допомога, а не платні послуги, відіграє серйозну роль для зміцнення позитивного іміджу України. Ми маємо допомагати своїм друзям, не тільки чекаючи на допомогу від когось”, – розповів Василь Бондар.

Наразі компанія “Українські вертольоти” продовжує працювати і проводити операції з пожежогасіння в Туреччині. Минулої ночі вертольоти компанії вилетіли в район Мілас, де було здійснено 38 скидів води загальним об’ємом 114 тонн.

"Українські вертольоти"

Раніше президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган в бесіді з журналістами зазначив, що Україна направила до Туреччини вертольоти з приладами нічного бачення. Ці машини задіяні в гасінні лісів в цілодобовому режимі.

Як повідомлялося раніше, чотири повітряних судна авіакомпанії “Українські вертольоти” прибули до Туреччини 5 серпня, долучившись до ініціативи Президента України надати допомогу у гасінні пожеж.

https://news.obozrevatel.com/ukr/economics/ukrainski-vertoloti-vikoristovuyut-unikalnu-tehnologiyu-dlya-gasinnya-pozhezh-v-turechchini-posol.htm