У Житомирській області вантажівка з деревиною збила лісника: родичі загиблого впевнені, що навмисно

неділя, 12 липня 2020, 00:33

11 липня близько десятої ранку у Житомирській області вантажівка, що перевозила деревину, збила лісника. Родичи загиблого упевнені, що наїхали на нього навмисно, бо той боровся з незаконними вирубуваннями лісу.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дорога, на якій сталася ДТП, веде із села в поле до підприємства, де випалюють деревне вугілля. Чоловіка збили біля його будинку. Рідні кажуть, що того ранку він мив машину і переходив дорогу з будинку до гаража.

Рідні лісника Анатолія Мельника кажуть, що їм неодноразово погрожували. Чоловіку підпалили авто, а якось навіть принесли вінка і хреста до хати. Після цього чоловік навіть записав відеозвернення про злочини.

“В них нема ніяких документів, вони просто палять, вирубують ліс, а мій батько завжди з ними боровся”, – каже Денис Мельник, син убитого. 

  • Відео Вантажівка, що перевозить деревину, на смерть збила лісника: рідні вважають, що смерть не випадкова

Вантажівка, що перевозить деревину, на смерть збила лісника. Рідні загиблого твердять – водій “ЗІЛа” зробив це навмисно. Бо їхній батько роками боровся з ділками з місцевого підприємства з випалювання вугілля. А вони, як стверджував лісник, крали деревину.

image

ТСН. 19:30

Підприємство, що випалює деревне вугілля, і з яким саме боровся лісник, метрів за двісті від села. Територія огороджена, ворота зачинені зсередини. Зайти – зась.

З журналістами працівники підприємства вести розмови не захотіли, але з-за огорожі можна було нарахувати щонайменше 14 діжок для випалювання деревного вугілля і сотні мішків готової продукції. 

Вантажівка, яка збила лісника, їхала саме з цього підприємства на заправку. За кермом був 22-річний хлопець. У поліції кажуть, водій був тверезим. Пояснив слідчим, що лісник раптово вибіг з-за своєї машини, що стояла на обабіч дороги, пригальмувати, мовляв, не встиг. Інших свідків – немає.

У поліції з’ясували, хлопець, який був за кермом вантажівки, офіційно не працевлаштований. Як опинився за кермом, що перевозила деревину до підприємства, з’ясовують. Навмисне наїхав на лісника чи випадково – має встановити експертиза. Наразі водій чекає на обрання запобіжного заходу.

Олена Кузнєцова, Ігор Кучін

https://my.ua/news/cluster/2020-07-11-u-zhitomirskii-oblasti-vantazhivka-z-derevinoiu-zbila-lisnika-rodichi-zagiblogo-vpevneni-shcho-navmisno