Розширюємо мережу рекреаційних пунктів для відпочинку жителів Житомирщини – Віктор САХНЮК

Про це в мережі Facebook написав Віктор Сахнюк. Далі дослівно

“Також розробляємо онлайн-мапу, на якій буде вся інформація про лісові зони відпочинку області, фото, опис і маршрути.

Вже другий за останні місяці рекреаційний пункт відкрили в Попільнянському держлісгоспі. Він стане в нагоді місцевим жителям та подорожуючим, адже збудований вздовж траси Попільня-Київ. Також це дієвий інструмент охорони лісу від засмічення та пожеж.

Місце відпочинку в Корнинському лісництві Попільнянського лісгоспу облаштоване всім необхідним для комфортного відпочинку. Невипадковою є й назва рекреаційного пункту – “Кордон”. Раніше лісівники зі своїми сім’ями проживали, як правило, у лісі, у своєму обході – такі будинки називалися кордонами. Один із них стояв саме в цьому місці. Однойменний рекреаційний пункт нагадуватиме всім про історію лісівничого життя та працю лісівників.

Загалом у лісах Житомирщини лісівники облаштували майже сотню пунктів відпочинку. Перебування там відпочивальників, як і користування лісовими меблями, є безкоштовним.

Ми щиро сподіваємося, що всі, хто завітає до місць відпочинку, не лише приємно проводитимуть своє дозвілля та насолоджуватимуться затишком і спокоєм, що дарує природа, а й дотримуватимуться правил поведінки в лісі та пожежної безпеки.”