Поблизу Цумані лісокради зрубали дуба і чинили опір охоронцям

Надто дорогим виявиться це дерево для порушників… Фото із сайту lisvolyn.gov.ua.

Офіційно 01.08.2021, 08:36

У поліції відкрили два кримінальні провадження Facebook Twitter WhatsApp Viber

Четверо жителів селища Цумань зрізали у Горинському лісництві деревину, їх викрила служба лісової охорони. Під час затримання чоловіки чинили опір. За цими фактами відкриті два кримінальні провадження, – розповіла Суспільному старша інспекторка Нацполіції Волині Марина Балдич.

У поліції відкрили два кримінальні провадження за статтею 246 «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу» та статтею 342 «Опір представникові влади».

Встановлено, що четверо жителів селища Цумань зрубали у Горинському лісництві дуб. Під час цього чоловіків помітили працівники лісової охорони. Порушники почали втікати.

– На вимогу зупинитися чоловіки не реагували, – розповіла речниця обласного управління лісового і мисливського господарства Світлана Думська.

Порушники почали втікати. На вимогу зупинитися чоловіки не реагували.

З її слів, факт правопорушення працівники державної лісової охорони фільмували на камеру. Коли чоловіки зрозуміли, що є відеодокази їх вини, намагалися забрати телефони у працівників лісової охорони та чинили опір.

Коли чоловіки зрозуміли, що є відеодокази їх вини, намагалися забрати телефони у працівників лісової охорони... Фото із сайту lisvolyn.gov.ua.

Коли чоловіки зрозуміли, що є відеодокази їх вини, намагалися забрати телефони у працівників лісової охорони… Фото із сайту lisvolyn.gov.ua. 

На місце події викликали поліцію. Триває слідство.

https://www.volyn.com.ua/news/189259-poblyzu-tsumani-lisokrady-zrubaly-duba-i-chynyly-opir-okhorontsiam