На Київщині провели спеціальні навчання з ліквідації загорянь

На Київщині провели спеціальні навчання з ліквідації загорянь лісових насаджень. Лише минулого року вогонь в українських лісах знищив 1065 гектарів їх площ, а за 2019 полум’я займалось 1261 раз. Літо є часом ризику для надзвичайних ситуацій такого типу, тому рятівники перейшли від теорії до практики. За перебігом навчань спостерігав і голова Київської обласної адміністрації Василь Володін.

Як зробити, щоб ліси не вигорали? Тетерівський лісгосп спільно з Державною Службою Надзвичайних Ситуацій провели планові навчання з гасіння лісових пожеж. Почався захід з теоретичної частини, відвідав координаційну нараду й голова Київської обласної держадміністрації Василь Володін. Він підкреслив важливості таких заходів.

11 липня 23:30

https://www.pravdatut.ua/n6524/

Київська область: співпраця вогнеборців та працівників лісового господарства – запорука безпеки у лісових масивах

Опубліковано: 11.07.2020, 09:41

10 липня поблизу селища Пісківка Бородянського району  на території Тетерівського лісового господарства відбулись спеціальні навчання щодо відпрацювання оперативної взаємодії між рятувальниками та працівниками лісового господарства під час ліквідації пожеж у лісових масивах.

Працівники лісового господарства продемонстрували присутнім спеціальне обладнання завдяки якому можна завчасно виявити пожежу на території лісового масиву та повідомити про неї для подальшого реагування щодо її ліквідації. На практичній частині навчань були продемонстровані різні методи боротьби з лісовими пожежами та перевірено боєздатність спеціалізованої техніки лісівників і рятувальників, готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення лісових пожеж. Крім того,  відпрацьовано взаємодію та порядок організації підрозділів, які залучаються для гасіння лісових пожеж.

Подібні тренування, навчання та перевірки триватимуть і надалі аби підвищити спроможність підрозділів ДСНС та лісових господарств до реагування на пожежі в лісових масивах і посилити взаємодію між оперативними службами.

https://www.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/110953.html