Лісова стратегія Німеччини 2050

Стратегічна орієнтація національної лісової політики в часи зміни клімату

Лісова стратегія Федерального міністерства продовольства та сільського господарства на 2050 рік (BMEL) визначає стратегічний напрямок національної лісової політики та в десяти сферах діяльності показує завдання федерального уряду з метою збереження та розвитку лісу в умовах зміни клімату. Тому що лише ліси, оптимально адаптовані до зміни клімату, можуть надавати різноманітні екосистемні послуги, на які суспільство потребує в довгостроковій перспективі. Таким чином, лісова стратегія допомагає забезпечити збереження тих самих можливостей та варіантів використання для наступних поколінь.

Ліси, що займають близько 11,4 мільйона гектарів, займають третину території Німеччини. З них 48% – це приватні ліси, а 19 % належать корпораціям (z. Б.Муніципалітети). Решта лісових площ належать федеральним землям (29 відсотків) та федеральному уряду (4 відсотки). З 1990 року площа лісів була розширена більш ніж на 200 000 га.

Біля 11,4 мільйонів гектарів Німеччини – це ліси. Це третина території Німеччини.

Однак екстремальні погодні умови з 2017 по 2020 роки є поворотним моментом у розвитку лісів внаслідок зміни клімату. Тому головними проблемами лісової політики в Німеччині є: вплив зміни клімату на ліси та управління лісами, адаптація лісів до зміна клімату, охорона біорізноманіття та стабільне управління лісами в умовах зміни клімату.

На цьому тлі наслідки зміни клімату є серйозними не тільки для лісу, але і для його екосистемних послуг та для тих, хто володіє лісами. Для того, щоб впоратися з цими викликами, федеральний уряд та уряди штатів потребують допомоги лісогосподарським підприємствам, щоб вони продовжували забезпечувати надання різних екосистемних послуг лісу відповідно до перевіреного інтегрованого принципу сталого управління лісами.

«Я хочу зберегти ліси в Німеччині з їх різноманітними екосистемними послугами для окремих людей та суспільства, природи та економіки. Для цього ми маємо адаптувати їх до мінливих кліматичних умов ».

Федеральний міністр лісів Юлія Клокнер

Модель лісу в Німеччині

Графік десяти полів дій до 2050 року та 59 етапів до 2030 року

Ліси та їх стабільне господарювання мають і надалі надавати послуги, важливі для суспільства, у майбутньому та демонструвати високий ступінь біологічного різноманіття. ЦеBMELдотримується такої моделі для лісу в 2050 році з лісовою стратегією: Ліси в Німеччині з їх різноманітними екосистемними послугами зберігаються для особистості та суспільства, природи та економіки та були адаптовані до кліматичних умов, що постійно змінюються. Вони продовжують розвиватися та інтегруватися у державній, корпоративній та приватній власності на ліс таким чином, що їхня стабільність, їх біологічне різноманіття, їх продуктивність та різноманітні послуги захисту, а також їхній досвід на благо суспільства в цілому стабільно гарантована. Це означає, що ті ж можливості та варіанти використання зберігаються і для наступних поколінь. Екосистемні послуги лісу належним чином винагороджуються суспільством.

Десять напрямків дії

Лісова стратегія 2050

Як стратегія природно-економічної зони лісу, Лісова стратегія 2050 передбачає складні взаємозв’язки та різні рівні вимог. Лісова стратегія 2050 описує у десяти сферах діяльності, що потрібно зробити, щоб досягти “Модельного лісу 2050”.

  1. Охорона клімату та адаптація до нього
  2. Біорізноманіття та збереження лісів
  3. Виробництво та використання деревини
  4. Відпочинок, спорт та здоров’я
  5. Soрунт і вода
  6. Розвиток лісу, стабільне господарювання та полювання
  7. Право власності на ліс та створення нової вартості
  8. Лісова робота, оцифрування та технології
  9. Дослідження та розробка
  10. Спілкування та інформація
Графічне зберігання вуглецю в лісі 57,5 ​​млн тонн на рік, виробництво деревини 4,2 млн тонн на рік, загалом 62 млн тонн

59 етапів випливають з цих десяти сфер діяльності і формують конкретні проміжні цілі до 2030 року.

Це дає змогу оцінити прогрес, зробити висновки та розробити подальший курс дій.

07 вересня 2021 року предметів

ЗАВАНТАЖЕННЯ
ЛІСОВА СТРАТЕГІЯ 2020
БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПО ТЕМІ

https://www.bmel.de/DE/themen/wald/waldstrategie2050.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *