Лісівники Житомирщини приймають колег з Київщини

2:18, Вчора

Головні лісничі державних лісогосподарських підприємств Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства на чолі з першим заступником начальника управління перебуваєють сьогодні на Житомирщині.

З метою обміну досвідом впродовж дня вони відвідають 6 держлісгоспів північного регіону Житомирщини.

Програма передбачає огляд лісопожежних станцій, пунктів зосередження пожежного інвентаря, рекреаційних обєктів, тепличних господарств, садиб лісництв тощо.

Зокрема, в Лугинському держлісгоспі колеги з Київщини ознайомляться з роботами, котрі ведуться на будівництві вольєрів з розведення дикої качки, кабана та козулі, в Нагорянському лісництві Словечанського лісового господарства – оглянуть пасіку. А в Народицькому держлісгоспі гостям продемонструють використання важкої інженерної техніки БАД-2 на розчищенні доріг.

Разом з тим колеги обговорять найпроблемніші питання охорони лісів від пожеж в умовах тривалих спекотних та посушливих періодів, вирощування садивного матеріалу із врахуванням змін клімату тощо.

Користуючись нагодою, хочемо додати, що звичайні відпочивальники також можуть посприяти безпеці лісу. Щонайменше, бути обережними під час відпочинку на природі, у лісі, особливо розводячи багаття! Адже іноді причинами пожеж у лісах стає саме безвідповідальний відпочинок, халатність відпочивальників, які до кінця не гасять багаття.

Пресслужба Житомирського ОУЛМГ

https://www.0412.ua/news/3161468/lisivniki-zitomirsini-prijmaut-koleg-z-kiivsini-foto

***

https://zt-lis.gov.ua/pres-sluzhba/novina/article/na-zhitomirshchinu-pribuli-lisivniki-z-kijivshchini.html