Голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець відвідав з робочим візитом Свеське лісове господарство

Сьогодні, 10 вересня, Голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець відвідав з робочим візитом Свеське лісове господарство

***

Сьогодні на базі ДП «Свеське лісове господарство» відбувся обласний етап змагань «Вальник лісу – 2021».

Саме кращі представники цієї професії збираються на щорічні обласні професійні змагання вальників. Цей щорічний конкурс проводиться з ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України та під егідою Товариства лісівників України, з метою обміну досвідом.

Участь прийняли представники 12 лісогосподарських підприємств управління у двох вікових категоріях (юніори – до 24 років та основна група – після 24 років).

З вітальними словами до учасників змагань звернулись керівник Державного агенnства лісових ресурсів України Юрій Болоховець, начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець, представники Сумської обласної адміністрації та обласної ради, голови Ямпільської та Свеської ОТГ. Також у заході прийняли участь голова Шосткинської районної ради та голова Шосткинської районної адміністрації.

Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства