Експерти розповіли, як відрізнити професійних екологів від екотерористів

Ілюстрація / REUTERS

13:30, 23.06.21
ЕКОЛОГІЯ

Природоохоронці скаржаться, що екотероризм в Україні набуває загрозливих масштабів.

Експерти в галузі охорони довкілля закликають громадськість бути обачною і щоб не виявити себе використаним у чиїйсь грі, перевіряти історію будь-якої природоохоронної організації, її сутність, і серйозність намірів. Інакше – є усі шанси долучатися до справжніх провокаторів бізнесу.

Як йдеться в сюжеті «5 каналу», в Україну екотероризм останнім часом набуває загрозливих масштабів.

Аналітики стверджують, що насправді псевдоактивісти імітують захист довкілля лише з метою власної вигоди і найбільше від екотерору страждають відкриті та прозорі підприємства. Зазвичай це топові представники сільського господарства та металургії. В Україні вже цілий перелік компаній, які постраждали від екотероризму.

«Це дискредитація екологічного руху. Коли ми з професійною Асоціацією екологів взялися вдаватися в проблеми оцього екотероризму. Для нас, як для професіоналів, якось це боляче, дивитися на це все ганебне явище. Дійсно, під цим приводом дискредитують професійних екологів і цей рух. Тобто маніпулюють громадською думкою, вводять людей в оману…», – заявив природоохоронець Іван Паламарчук.

Автор: Григорій Бондар

https://www.unian.ua/ecology/eksperti-rozpovili-yak-vidrizniti-profesiynih-ekologiv-vid-ekoteroristiv-11461450.html?utm_source=unian&utm_medium=related_news&utm_campaign=related_news_in_post