Державне підприємство «Малинське лісове господарство» постійно закуповує новітні засоби виявлення і ліквідації лісових пожеж та здійснює ремонт споруд, техніки та обладнання

Малинське Лісове Господарство

Не зважаючи на те, що настала осінь, бездощова погода та поривчастий вітер не покидають лісових масивів Малинщини. Триває пожежонебезпечний період на даний час, що налаштовує лісівників до більш відповідального ставлення по забезпеченню збереження лісових насаджень від безжалісного вогню, який може виникнути з багатьох причин у різних місцях.

Для підвищення ефективності виявлення, локалізації та повного приборкання вогню в лісі Державне підприємство «Малинське лісове господарство» постійно закуповує новітні засоби виявлення і ліквідації лісових пожеж та здійснює ремонт споруд, техніки та обладнання.

Введено в експлуатацію на території нижнього складу держпідприємства лісову пожежну станцію І-го типу з пунктом зосередження протипожежного інвентарю з усім необхідним нового зразка, гаражі для пожежних автомобілів, кімнату для відпочинку пожежників, сучасні кухня та душові кабінки. Також збудовано в Слобідському лісництві пункт зосередження протипожежного інвентарю сучасного зразку.

Суттєвим надбанням ДП «Малинський лісгосп» є система відеоспостереження за лісовими масивами району. На території підприємства в даний час завершено монтаж та будівництво пожежних веж в Малинському, Любовицькому в с. Любовичі та Чоповицькому лісництвах в с. Луки з встановленням камер, що дає змогу вести більш детальне спостереження за лісовими масивами держлісгоспу, а також є можливість вести спостереження за прилягаючими масивами сусідніх лісгоспів Радомишльського та Коростенського, оскільки загальна кількість камер по підприємству зросла до 6 штук. Інформація з камер потрапляє до лісопожежної станції лісгоспу І – го типу. Вежі в Чоповицькому, Слобідську та Іршанському лісництвах пофарбовані.

Також придбано нову техніку в Чоповицьке лісництво колісний трактор МТЗ-82. Новий трактор допоможе продуктивніше та якісніше доглядати за лісовими культурами механізованим способом, прокладати та поновлювати протипожежні розриви та мінеральні смуги, а також для трелювання лісопродукції. З кожним кроком покращуємо засоби які допомагатимуть лісівникам у вирішенні різних лісовиробничих питань.