Bezvests.lv розмістить в лісах Латвії «Вежі порятунку» – пристрої для пошуку зниклих

Башта спасіння – це пристрій, обладнаний кнопкою виклику допомоги. Якщо заблукала у лісі людина вийде на установку і натисне кнопку, на мобільний телефон bezvests.lv надійде сигнал, і протягом короткого часу на місце прибудуть волонтери організації, пише портал rus.delfi.lv .

Установка обладнана звуковими і світловими сигналами, які обов’язково привернуть увагу того, хто заблукав у лісі. Після отримання сигналу волонтери можуть зателефонувати на конкретну вежу, щоб заспокоїти заблукалого і повідомити, через скільки хвилин прийде допомога.

Якщо заблукала дитина з особливими потребами, на диктофон можна записати голос мами дитини або іншої близької людини, і замість сигналу сирени з динаміка буде звучати голосовий запис, – розповів засновник і керівник Bezvests.lv Олександр Фаминський .

Організація має намір встановити по периметру пошуку близько десяти пристроїв, це зроблять за допомогою квадроцикла.

За словами засновника Bezvests.lv, головна мета таких наших розробок – скоротити час пошуку. Якщо загубилася літня людина або дитина, щоб знайти людину цілою та неушкодженою, важлива кожна хвилина.

Перша башта спасіння протестована і працює без похибок. Проект Вежа порятунку реалізований за фінансової підтримки компанії LNK Industries і не має аналогів.

https://gorod.lv/novosti/326738-bezvestslv-razmestit-v-lesah-latvii-bashni-spaseniya-ustroistva-dlya-poiska-propavshih

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *